KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Uklízí s vámi vaše kočky?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Uklízí s vámi vaše kočky?
jsou ti nejlepší pomocníci
64%
 64%  [ 35 ]
spíše překáží
29%
 29%  [ 16 ]
co to je za blbou otázku! Kočky nemůžou uklízet!
5%
 5%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 54

Autor Zpráva
lele
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 16:24    Předmět: Odpovědět s citátem

nebo ten blbeček otec s kindr vejcem. Nebo dítě co nade vše miluje sladké, tak mu zacpeme hubu kokinem Evil or Very Mad Děs běs. Naopak se vždy rozněžním, když vidím reklamu nevím na co, ale holčička tam má na klíně bílé koťátko Very Happy A o bezhlučném vysavači s bílou myjící se kočkou už tu řeč někde byla Wink
Ale tak to jsem trochu odbočila z uklízecího tématu Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nadikhindo
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 16:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Cheche, já jsem v první chvíli četla "tak mu zacpeme hubu kokainem" Shocked

Se vsadím, že bílá kočka je hluchá, proto se tak klidně myje...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lele
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 16:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Nadikhindo napsal:
Cheche, já jsem v první chvíli četla "tak mu zacpeme hubu kokainem" Shocked

Se vsadím, že bílá kočka je hluchá, proto se tak klidně myje...

Shocked no jasný! Nechala jsem se hloupě ošálit kočičím šarmem, ještě že jsem ten vysavač nekoupila Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 16:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Děvčata - můžu bez nadsázky říct, že Čerťasa je ďábel a ne kočka.
A že už jsem jich viděla. Poslední její kousek - jak bylo pár dní hezky, pustila jsem jí ven. U stodoly je vchod do sklípku, teď zčásti zatopeného vodou. Není to příliš hluboké, kočky tam pijí, ale zase dost široké, že to nepřeskočí a dál do sklípku se nedostanou...tedy zatím to tak bylo...
Ovšem Čerťasa v tom sklepě byla, skočila a spadla do vody, byla jak vodník, ale protože jsem ji šla hledat až za půl hodiny, stačila nastydnout, voda je tam ledová a celý sklep taky. Musela jsem nazout holiny a přebrodit se k ní. Mělo mě napadnout, že to není normální, když je půl hodiny klid a nikdo nevřeští a nelítá...Slyšela jsem ji hned, jak jsem vylezla na dvůr...zoufalý jekot odněkud zdola...
Nic ji nezastaví a ničeho se nebojí, profackuje klidně 8kg kocoura. Teď marodí, chce ven, já ji nechci pustit, tak čeká, když jsem u koček, vyskočí na drátěné dveře mezi kočkama a kuchyní. Já musím zpátky, takže jakmile otevřu, přeručkuje a nacpe se na kraj a obejme rám dveří, takže nemůžu zavřít a chce prchat. Teď už to vím, takže tam hned dám ruku, tak jí to nejde. A co neudělá? Vyleze místo do strany nahoru a visí přes dveře jak pytel, takže zase nejdou zavřít...
O tom, co je to za lupínka jsem psala už v "Jak jsme se našli". Tedy od té doby, co jsem ji našla, jsem se ani chvilku nenudila...
Největší sranda je, že jsem měla hyperaktivního kluka, zdárně jsem ho vypiplala a oddechla si, že je to za mnou a teď mám hyperaktivní Čerťasu a než vyroste, to si ještě užiju...přijde mi, že nemá žádný pud sebezáchovy a že je to úplně stejné, jenom tohle mládě je zvířecí... Very Happy

Lucie B.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 16:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Na uklízecí téma je teď ta nová reklama na Savo, jestli jste viděly.

Jak maminka říká, že teď když má doma mimino (batolí se to tam), tak musí víc uklízet a proběhne tam kocour. Tak jsem ráda, že se podle reklamy nevylučuje malé dítě a kočka. Stačí lahev Sava. Laughing

Máma Mia od kina, Cipísek a Opička uřvaná tlamička (a Bedříšek už není)
www.napomockockam.cz
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 16:48    Předmět: Odpovědět s citátem

ale to jsem trochu odbočila... Laughing
Danuska
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 16:48    Předmět: Odpovědět s citátem

janako napsal:
Jediná reklama, která se mi líbí je s tím divočákem...

"A bude mít taky takové ty zuby zahnuté nahoru?"
"Když budeš hodná, budou i zuby..."
"Ne ne, já nemusím, já už ho vidím..."

Jooo, to je reklama na Kofolu (zde se, bohuzel, neda koupit, takze vozime z CR Wink). Ta je fakt skvela!

Jsou samozrejme i super reklamy - vetsinou na auta nebo mobily. Ale je fakt, ze temer vsechno, co se vztahuje na deti nebo jejich matky (znazornovane jako bezmozkove pecovatelky o domacnost) mne opravdu vytaci. Nejak mi totiz neni jasne, kdo ty reklamy dela, ze zeny povazuje za blbe slepice (to z tech reklam totiz primo cisi). Kdyby ty reklamy byly alespon vtipne (pokus o vtip by stacil), tak nereknu, ale vetsinou je to fakt totalni stupidita. Presne jak pise IvetaK.- copak s sebou nekdo furt taha kanystr s Perwollem? Je fakt, ze si to clovek opravdu zapamatuje, ale ja si napr. kvuli blbe reklamne Vanish ani Perwoll schvalne nekoupim a diky stupidnim reklamam zasadne nechodim nakupovat do Billy.

Lele, nebojte, az my budeme mit deti, tak rozhodne nebudeme tak blbe, abychom se identifikovaly s mekkomozky z televize Wink. Zustaneme modernimi zenami, ktere nepovazuji rozbitou pracku za konec sveta a nebudeme do kazdeho prani pridavat Vanish, Calgonit a ja nevim co jeste popr. vlacet s sebou kanystr Perwollu Wink Cool

Andelka cat, Emily cat, Leon cat, Darwin cat a jejich verni sluzebnici Dana & Matthias
www.danahias.eu
www.kocky-hodonin.estranky.cz
Danuska
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 16:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Janako, Vy musite mit nervy ze zeleza. Ja mit tolik kocek a z toho jednu Certasu, tak uz objimam Chocholouska Wink

Andelka cat, Emily cat, Leon cat, Darwin cat a jejich verni sluzebnici Dana & Matthias
www.danahias.eu
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 16:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Danuško - vždyť já už taky... Laughing
Danuska
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 16:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Lucie B. napsal:
Na uklízecí téma je teď ta nová reklama na Savo, jestli jste viděly.

Jak maminka říká, že teď když má doma mimino (batolí se to tam), tak musí víc uklízet a proběhne tam kocour. Tak jsem ráda, že se podle reklamy nevylučuje malé dítě a kočka. Stačí lahev Sava. Laughing

Savo se tu sice neprodava, takze reklamu neznam, ale potreba desinfekce bytu, satstva ci sebe sama je tady take tematem mnoha reklam. My nedesinfikujeme NIC (ani WC - proc taky, kdyz z nej nejime/nepijeme) a nikdo z nas nebyl roky nemocny. Kamaradka desinfikuje porad cely byt, pere v des. prostredku a ma dokonce Lysoform na desinfekci rukou a je nemocna v jednom kuse a jeji pritel taky. Porad mi nechce verit, ze kdyby toho nechala, tak bude zdrava jak repa. Je zarazejici, jak nektere povery z reklam lidem vymyvaji mozek Shocked

www.danahias.eu
Danuska
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 16:57    Předmět: Odpovědět s citátem

janako napsal:
Danuško - vždyť já už taky... Laughing

Laughing Laughing Laughing

www.danahias.eu
BadCharlotte
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 17:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Danuska napsal:
My nedesinfikujeme NIC (ani WC - proc taky, kdyz z nej nejime/nepijeme) a nikdo z nas nebyl roky nemocny. Kamaradka desinfikuje porad cely byt, pere v des. prostredku a ma dokonce Lysoform na desinfekci rukou a je nemocna v jednom kuse a jeji pritel taky. Porad mi nechce verit, ze kdyby toho nechala, tak bude zdrava jak repa. Je zarazejici, jak nektere povery z reklam lidem vymyvaji mozek Shocked

To přesně říkám taky. Dřív se nic nedesinfikovalo a lidi skoro neměli alergie. Teď je to všude samý antibakteriální přípravek, co zahubí miliony nepřátelských bakterií, ale skoro každý je na něco alergický. Jako jasně, že doma normálně uklízíme, ale abych tu lítala s nějakou kyselinou a drhla nepříčetně každou kliku, tak to ani omylem. Já jsem prý jako malá vyjídala kočkám z misky hrášek, který nechaly z rizota (jj, dřív se dávaly kočkám zbytky Embarassed ), od malička vyrůstám mezi různými zvířaty a alergii nemám. Prostě je to podle mě otázka selského rozumu, nenechat si nakecat blbosti z reklam a nesnažit se být za každou cenu IN tím, že si koupím ten moderní zabíječ bakterií. Wink

pabil
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 19:37    Předmět: Odpovědět s citátem

a já si prý pomazala hlavu kuřincema, když jsem byla malá a proto se mi vlasy kudrnatí, chichi Laughing Embarassed Rolling Eyes

Jen ty alergie se mě drží ( a hlavně na kočky ), ale gdo by se o ně staral, žejo Laughing , když ty chlupaté potfory jsou tak úžasné.

a mývalí krasavec Shelby
+ krmička Bulka přejí Hezký den
Claudie
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 19:59    Předmět: Odpovědět s citátem

BadCharlotte moc hezky jste to vystihla. Přesně tak to bylo i za mého dětství a nikoho si nepamatuji, že by měl alergii. U nás doma by ani moc desinfikovat nešlo, protože mám také velkého pomocníka a nevím co by to savo nebo jiné des.prostředky udělaly s jeho kožíškem. Umýt podlahu je u nás dost velký horor. Nejlépe když zlatíčko spí, ale v tu ranu je vyspaný. Je to takový malý velký andílek s dáblem v těle. Takto se u nás myje podlaha.
Image 9175
Image 9176
Image 9177
Další úkony se mi ještě nepodařilo zdokumentovat, ale pomocník je to opravdu výtečný, ani vysavač mu nevadí.

Danuska
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 20:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeee, Claudie, uplne stejne to vypada u nas! Akorat jsem to zatim nefotila (ale urcite to udelam) Wink

U nas take nikdo nema alergii, protoze nasi nikdy nic nedesinfikovali a ja si ani treba ovoce ze zahrady zasadne neumyvam (ani zahlinene jahody Wink). Rikam porad, ze jista davka bakterii doma musi byt, aby se imunitni system nenudil. Ja nedesinfikuju ani kocicakum zachudky - normalne je vymyvam jenom jarem a je to v pohode. Kocicaci si taky musi posilovat imunitu po tech silenych chorobach, ktere si pred rokem prinesli z utulku (ted uz jsou zdravi) Cool

www.danahias.eu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
Strana 12 z 15
Přejdi na: