KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Uklízí s vámi vaše kočky?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Uklízí s vámi vaše kočky?
jsou ti nejlepší pomocníci
64%
 64%  [ 35 ]
spíše překáží
29%
 29%  [ 16 ]
co to je za blbou otázku! Kočky nemůžou uklízet!
5%
 5%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 54

Autor Zpráva
Claudie
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 21:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Danuško u nás pomáhá jenom Filípek ostatní kočičáci a pejsani se ryhle schovají, uklízení přímo nesnáši. Zato tento všechno moc rád dělá, nejradši uklízí misky a co najde z kuchynské linky, ze stolu, rád nabízí co najde kamarádům. Když něco zapomenu uklidit, tak než se nadám už je to na zemi. Naposledy jsem nechala v dóze na lince Adámkove granule na struvity a když jsem přišla z práce, tak je měli všichni naservírované na zemi a pochutnávali si i pejsani. To byl šok. A ještě rád uklízí ve dřezu na nádobí, sítko na zbytky na odpadu to hledáme kažkou chvíli. Ještě, že se prodává v balení po více kusech. Opravdu zlatíčko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 21:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Danuska napsal:
Ale je fakt, ze temer vsechno, co se vztahuje na deti nebo jejich matky (znazornovane jako bezmozkove pecovatelky o domacnost) mne opravdu vytaci. Nejak mi totiz neni jasne, kdo ty reklamy dela, ze zeny povazuje za blbe slepice (to z tech reklam totiz primo cisi). Kdyby ty reklamy byly alespon vtipne (pokus o vtip by stacil), tak nereknu, ale vetsinou je to fakt totalni stupidita. Presne jak pise IvetaK.- copak s sebou nekdo furt taha kanystr s Perwollem? Je fakt, ze si to clovek opravdu zapamatuje, ale ja si napr. kvuli blbe reklamne Vanish ani Perwoll schvalne nekoupim a diky stupidnim reklamam zasadne nechodim nakupovat do Billy.

Lele, nebojte, az my budeme mit deti, tak rozhodne nebudeme tak blbe, abychom se identifikovaly s mekkomozky z televize Wink. Zustaneme modernimi zenami, ktere nepovazuji rozbitou pracku za konec sveta a nebudeme do kazdeho prani pridavat Vanish, Calgonit a ja nevim co jeste popr. vlacet s sebou kanystr Perwollu Wink Cool

Kdyby naše reklamy viděl mimozemšťan, usoudil by, že tu žije několik živočišných druhů: jeden, vymírající ve dvaceti, který má zájem jen o divoké pařby - druhý, rodící se ve dvaceti, s životním zájmem o vyprané prádlo a majonézu - no a pak nějací autosamci, kteří jsou zřejmě oddaní se svou mašinou.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danuska
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 22:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Katjo, jeste bych pridala neustale menstruujici zeny a i "muze, kteri maji sve dny" (i kdyz ta je zrovna super) Wink. A tady jsou skutecne reklamy na nabytek (Leiner), kdy se lide oddavaji se svym kreslem ci tanci s lampou, protoze ten nabytek tak miluji Laughing

Claudie, tak u nas je to s tim sitkem ve drezu uplne stejne, jenom ho nikam neodnasi, ale neustale vytahuji z odpadu, aby mohli koukat, co je v trubkach noveho. Ale jinak taky vsechno jidlo musime uklizet, protoze to to roztahaji po byte nebo sezerou. Kdyz treba neuklidim sacek s chlebem, tak nam ho klidne donesou az do obyvaku Rolling Eyes.

Andelka cat, Emily cat, Leon cat, Darwin cat a jejich verni sluzebnici Dana & Matthias
www.danahias.eu
www.kocky-hodonin.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sava
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 22:06    Předmět: Odpovědět s citátem

zrovna jsem se dneska bavila s jednou mojí zákaznicí o reklamě na savo, jak tam baba jedním hadrem umyje úplně všechno i plastovej pytel v odpadkovém koši - škoda jen, že jím pak neumyje tomu dítěti i bootyshake

Danuska
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 22:48    Předmět: Odpovědět s citátem

laughing3 laughing3 laughing3 Doufam, ze reklamu uvidim na Velikonoce u rodicu Wink

Andelka cat, Emily cat, Leon cat, Darwin cat a jejich verni sluzebnici Dana & Matthias
www.danahias.eu
lele
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 23:21    Předmět: Odpovědět s citátem

sava napsal:
zrovna jsem se dneska bavila s jednou mojí zákaznicí o reklamě na savo, jak tam baba jedním hadrem umyje úplně všechno i plastovej pytel v odpadkovém koši - škoda jen, že jím pak neumyje tomu dítěti i bootyshake

Laughing dobrý! Tuhle savo-reklamu jsem vždy viděla jen prvních pár sekund, páč ten virofobní začátek mě vždy dokonale odradil, ale jak tu někdo napsal, že tam je kočka, tak jsem se na ni dnes podívala až do konce a ta ženská je fakt magor Very Happy (ale kočka je holt krásná Smile )

lele
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 17.březen 2010, 23:25    Předmět: Odpovědět s citátem

dnes jsem přivezla novou starou pračku a kočky poprvé viděly točitý program, protože dosud jsem měla jen s horním plněním (s předním se nám do bytu nevejde, ale co se dá dělat, holt jsem odmontovala umyvadlo a k zrcadlu se nahýbám přes pračku ale hlavně že peru a mám to zadarmo! haha) - no Babetka byla úplně hotová, bála se ale zvědavost jí nedala a s našpicovanejma ušima program sledovala, Mášenka se kupodivu nebála, ale program ji ani moc nezajímal, no Adélka ta snad ani nepoznala, že se v koupelně něco děje Very Happy A já se teda taky chvíli docela bavila sledováním té kulaté TV, rozhodně to aspoň chvílemi bylo zajímavější než např. reklama na pervol Laughing

Claudie
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 18.březen 2010, 7:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Lele jenom pozor, aby Vám čičeny nevzlezly do pračky. Já mám tady pračku s předním plněním a náš Filípek tam s oblibou kontroluje prádlo. Už se mi několiktrát stalo, že jsem ho tam málem zavřela. Naštěstí jsem si ho všimla a ted si dávám pozor.
Taky to někdy sleduji jak TV, hlavně když je podezřelýl klid a nikdo ho momentálně nevidím.

O reklamách na čistící a prací prostředky radši nemluvím, ty mě pijí krev jak je všechno dokonalé.

Vera.cizek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 18.březen 2010, 8:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Wink Když se tu mluví o tom jak nám naše kočky pomáhají uklízet - tak nejenom uklízet, ale i balit dárky Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lele
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 18.březen 2010, 9:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Claudie napsal:
Lele jenom pozor, aby Vám čičeny nevzlezly do pračky.

jsem jako ostříž, to bylo první, co jsem kočičkám říkala, když jsme sledovaly prádlo - že by se takhle motaly, kdyby tam vlezly Twisted Evil
Po zavření pračky se dívám, zda jsou všechny venku!

Danuska
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 18.březen 2010, 11:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Nase kocicaky zajima pracka pouze tehdy, kdyz napousti vodu - to sedi na lince (mame pracku v kuchyni) a makaji na suplik na prasek, protoze tam tu vodu slysi. Pak je jeste zajimava susicka (mame kombinovanou pracku se susickou), protoze je od ni vlazna linka, takze se tam kocicaci vyvaluji a nahrivaji si kozisky Wink. Jinak je jim nejake rotujici pradlo naprosto ukradene a do otevrene pracky take nelezou (pracku nechavam pootevrenou porad, aby po prani vyschla). Zato oba miluji suche vyprane pradlo, ktere si perd zehlenim vzdycky prehodim pres operadlo gauce. Nez si prinesu zehlici prkno a zehlicku, tak v tom vzdycky oba lezi a ja nadavam, ze to hned musi zachlupit Rolling Eyes

www.danahias.eu
miila
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 18.březen 2010, 15:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Krásný téma,smála jsem se nahlas Laughing ,je fakt,že při reklamách vyju a okamžitě přepínám (v zájmu zachování duševního zdraví).
Čerťasa vysící na dveřích mne odrovnala angel12 . Zuza loví pohybující se kabel žehličky-při pohledu na kočku zateslou zuby do kabelu řvu jak tur d'oh!

krmes
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: pá 26.březen 2010, 10:08    Předmět: Odpovědět s citátem

náš Olísek jak vyrůstá s pejskem, tak asi od něj přebírá chování, protože krade jako straka. Oblíbené předměty: flashky, zvonící mobil (máme na nich takové přívěšky za který ho popadne a pádí s ním do bezpeči); krade taky tužky a malé předměty ze stolu vůbec.
A protože je splachovací, tak to nejde odnaučit.
Jo a taky když se koupu špacíruje po kraji vany a občas tam taky zahučí.

janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 26.březen 2010, 10:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Krmes - to máte dobrý, mně tam zahučí pět koček najednou Laughing Laughing Laughing
zajda007
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 26.březen 2010, 10:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak u nás pan Vigo chodí do zahučet do vany celkem dobrovolně. Ikdyž napustím naši novou vanu, aby tam jako nelezli, jde se pan Vigo brodit Laughing

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
Strana 13 z 15
Přejdi na: