KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Uklízí s vámi vaše kočky?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Uklízí s vámi vaše kočky?
jsou ti nejlepší pomocníci
64%
 64%  [ 35 ]
spíše překáží
29%
 29%  [ 16 ]
co to je za blbou otázku! Kočky nemůžou uklízet!
5%
 5%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 54

Autor Zpráva
kocici.mama
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 26.březen 2010, 11:16    Předmět: Odpovědět s citátem

To Krmes - tak tahání mobilu za přívěsek je ještě dobré, horší je, když ho moje zvíře popadlo za šňůru od nabíječky a drncalo s tím po podlaze ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zajda007
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 04.červenec 2010, 19:11    Předmět: Odpovědět s citátem

A takto mi Hyacint pomáhá s převlíkáním postele. Tak krásně na těch slunečnicích spinkal, že mi bylo líto ho budit Laughing A Vigo? Ten se zdejchl do sklepa a dělá, že není doma Laughing

Image 9798

Inuska.pv
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 26.červenec 2010, 13:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak koupáníčko ve vaně je u mě taky na denním pořádku, Miňonka nejvíc miluje pití mýdlové vody :c) asi klistýr či co Razz
Ale jednou mě dostala, když z ničeho nic mi přes byt proběhla do pasu MODRÁ kočka... ona ta trubka malá totiž spadla do wc, kde se právě rozpouštěla kostka na odstranění vodního kamene :c) takže první horor byl jí chytit dřív, než budu mít modrý koberec, postel a tak, a potom jí důkladně opláchnout do čista!
No jinak moje kočenky milují úklid kuchyně, neustále mi kradou párátka, která nalézám následně všude možně (v posteli jsou fakt příjemné) a samozřejmě mobil s přívěskem je také neustále hledán, naštěstí k tomuto účelu mám druhý telefon :c)

Kočky mají na lidské bytosti vlastní názor. Moc toho sice neřeknou, ale to můžeme být leda rádi.
Jerome K.Jerome
Milla
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: út 03.srpen 2010, 20:04    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Fiškus semnou dnes zabalovala velikáánský balík na poštu, málem byla odeslána taky Laughing A pak jsme spolu šily hamak pro potkánky, to se jí moc líbila, málem se z té niti zcvokla jak ona pořád - tam a sem a sem a tam Laughing

1epe
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: po 06.prosinec 2010, 13:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, tak mi to nedalo, pročetla jsem celé vlákno a taky se musím podělit.
Máme 4 měsíční miminko. A už teď je jasný, že to bude v naší rodině ta nej uklízečka. Smile
Cokoli kde ukořistí, ať už papírek, malou hračku dětí, kus mašličky, všechno uklidí za gauč.
Na parapetu si muž nechává cigarety, už asi nebude, naše dáma mu je vždycky skope na zem, prostě jí tam překáží, a včera jak jsem jí tak pozorovala, tak se snažila dopravit krabičku, kam jinam...za gauč. Smile
Jinak pravidelně když jí čistím záchůdek, na mě útočí zákeřně zezadu, a když se mi konečně zadaří, vletí tam, celá se v tom čistém vyválí a hrabe jak o život, až kočkolit lítá na druhou stranu místnosti.
Jinak taky už sbírá zkušenosti s vánočním pečením. Vymazávala jsem si formičky na ořechy, první plný plech jsem si položila na stůl a věnovala jsem se formičkám na druhém plechu, Ivuška potichu jak myška, než jsem se otočila mi ty formičky na stole všechny do jedné vylízala. Kupodivu se po tom sádle ani nepo*** Very Happy

Danuska
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 07.prosinec 2010, 22:42    Předmět: Odpovědět s citátem

1epe, vitejte na foru!

No, s tim vylizanim cehokoliv, co je jenom trochu pozivatelne, je to u nas uplne stejne. Uz jsme si zvykli davat veskere jidlo bud do spizky, kde se daji zavrit dvere, nebo do skrinky v kuchyni, kam se kocky nedostanou, nebo zavrit do trouby Wink. Jinak staci pul vteriny nepozornosti a kocicaci si machaji tlapky v omacce, lovi olivy v salatu, olizuji vymazany plech nebo zerou testo. O vikendu Darwin doslova "chlastal" vodu z hrnce, ktery stal ve drezu, a kam jsem schvalne nalila jar, aby to napenilo a bylo citi a kocky to nechtely. Ani to ale nepomohlo. Take jsem se hodne divila, ze se z toho neposr*l Wink.

Jinak i nasi (hlavne holky) radi premistuji po byte veci, takze mame obcas v pracovne brambory nebo svestky (prinesene z prvniho patra) nebo u postele sitko ze sifonu ze sprchy. O Vanocich budou mit kocicaci zase zne, protoze na stromecek vesime slamene ozdoby. Ty pak nachazime jeste nekolik mesicu po Vanocich pod nabytkem, popr. vysavame slamu z tech, ktere byly v zapalu hry rozlozeny Wink.

Andelka cat, Emily cat, Leon cat, Darwin cat a jejich verni sluzebnici Dana & Matthias
www.danahias.eu
www.kocky-hodonin.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ainny
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 08.prosinec 2010, 8:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Já včera hledala zvýrazňovač a už vím kde má skrýš naše Kairi (ten zvýrazňovač shodila ze stolu). Máme sklápěcí postele a mezi spodním dnem a zemí je tak 2 cm škvíra - tam mizí korky z lahví, víčka od petek, propisky apod. Wink

A kdyby kočičky jenom uklízely, ony se mnou i pečou cukroví... Opět zase hlavně Kairi, ta hlavně krade piškoty z pytlíku. Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mautycka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 08.prosinec 2010, 15:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Kocouři za mně umývají vanu. S oblibou mně dozorují i při koupeli, a jakmile přestane téct voda proudem, hupnou do vany a horlivě vylizují každou kapku, která kde mohla zůstat. Černej umí pít tekoucí vodu z kohoutku a snažil se to dnes naučit Modrého - docela komické pokoukání Smile

1epe
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: st 08.prosinec 2010, 20:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za přivítání Smile

Naše Ivuše brambory taky ráda, ale ještě nepřišla na to jak je z té skříně vydolovat.

Na kuchyň zatím ještě nevyskočí, takže tam je stále jídlo v pořádku, ale předpokládám, že je to jen otázka času než se prvně osmělí a pokusí se vyskočit Smile

Na sprchu bych málem zapomněla, tu mi číča taky myje, asi fakt něco chutného na té mýdlové vodě bude Very Happy

1epe
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: so 01.leden 2011, 18:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Uklízíme vánoční ozdoby. Celé dolní patro stromku už je holé, a ozdobičky jsou na záchodě, za gaučem, pod skříní, v kočičím pelíšku, v botách... Very Happy Ještě v létě nejspíš nebudou posbírané všechny! Very Happy

Radava
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 02.leden 2011, 18:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Nám Rozárka uklidila klíčky od zámečku. Máme přízemní domeček, okno na dvorek, a na okně máme řetěz, zamčený zámečkem, aby mohlo být okno v létě pootevřené a kočky mohly dle libosti chodit ven a domů. No a klíčky od zámečku jsme měli pověšené na háčku vedle toho okna. Zámeček se odmyká jen občas, když myju okna, naposled to bylo před vánoci. No a teď jsem koukala, že klíčky nejsou na věšáčku. Manžel říkal, že viděl Rozárku, jak s nimi cinká, ale že pořád na háčku byly. No ale teď už jsou uklizené, jen nikdo nevíme kde. Myslím že je shodila na zem a někam zašprtla. Jenže už jsme všechno prohledali a klíčky nejsou, tak nevím, kam je dokázala schovat. Tak buď je do jara najdeme nebo budem na jaře řezat zámeček... Sad
A stromeček už jsme odzdobili a schovali. Nejhezčí ozdobou stejně byla Rozárka na druhém patře, ale on ten stromeček s ní trošku padal...

Tobiáš, rezatý blesk
Čenda, rozvážný pán v letech
Rozárka, černobílé sluníčko
Silver, venkovní pirát
Barnabáš, kocourek, co si nás našel
Squatteři Sofie a její tři koťata Zorro, Jack Sparrow a Bonnie
hugisek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 02.leden 2011, 18:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Radavo ty klíčky bych vzdala Wink Já si jednou vyzvedla balík, doma jsem ho i občankou položila na psací stůl, umyla si ruce - a občanka fuč, na balíku ležel kočičák.
Občanku jsme nikdy nenašli a to jsme nadzvedli všechny koberce, odšoupali skříně,.... Netuším, kde skončila. Nejvíc mě štvalo to, že jsem si ji 3 (slovy tři) dny před tím byla vyzvednout novou... Twisted Evil

Lena_J.
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: út 04.leden 2011, 14:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Nas Mates je dokonaly asistent. Muzu si byt jista, ze kamkoliv se premistim, behem dvou vterin ho budu mit za patama. Chci si vycistit zuby, kocour uz na me kouka z umyvadla, sotva se za mnou zavrou dvere od zachodu, uz strka tlapky pod dvere, kdyz se dle jeho nazoru sprchuji prilis dlouho (rozumejte cca 3 minuty), tak uz kvili, ze ho slysi cely dum. Ovsem nejlepsi je, kdyz clovek neco hleda - otevru suplik a nez se do nej stacim podivat, uz ho prozkoumava kocour, nadzvednu casopis, uz je z druhe strany zakousnuty Mates, hledam neco ve skrince a hned se do ni cpe kocicak a vyhazuje veci na zem. Taky hrozne rad shazuje veci na zem. Rozbehne se, skoci na zidli, mavne packou a utece. Ve vetsine pripadu to odnese telefon...A co se tyce uklidu, pokud vytiram, chyta mi mop, kdyz mu uklizim zachudek, pomaha mi ho prehrabavat a chyta mi lopatku, kdyz umyvam okna, tak se snazi ulovit hadr, a kdyz utiram prach, skace po prachovce. A pri jakekoliv prilezitosti upiji z kbeliku s vodou - nejradsi ma vodu s jarem. Tudiz uklid s Matesem trva priblizne 4x tolik nez obvykle a to nemluvim o opotrebovani hlasivek a nervu.

janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 04.leden 2011, 15:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tohle mi něco velmi připomíná... Laughing Celá naše Čerťasa I. ...
Není to náhodou černé...?
Ale i náš Čertíček je čestným nástupcem, uklízí s vervou a rád mi pomáhá...naposledy mi pomohl uklidit klíčky od auta...zatím jsem je nenašla Twisted Evil

1epe
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: út 04.leden 2011, 16:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Lena_J.
jako byste mluvila o naší Ivuši Very Happy

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
Strana 14 z 15
Přejdi na: