KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Útulková nebo ušlechtilá kočka?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Jak si vybrat kotě/kočku?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Útulková či ušlechtilá kočka?
Útulková
81%
 81%  [ 18 ]
Ušlechtilá
18%
 18%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 22

Autor Zpráva
Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 25.květen 2012, 10:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždy jsem měla kočky, které si našly mne.Několik jen na přechodné ubytování, než jsem našla nějakou dobrou duši, protože jsem měla jen psy, kočku jsem nikdy nechtěla. Před patnácti lety jedna černá nakráčela v přízemí oknem a už nikdy neodešla. Za dva roky v práci přišel další černý a byl se mnou 12 let. Další, zrzek ze zahrádkářské kolonie, vezla jsem pět koťat v krabici, rozlezla se po autě, musela do kufru, 4 jsem dala do útulku zrzek Hanibal je u nás už 9 let. Syn ve svém bytě kočku nechtěl, vydržel asi rok, teď má rusku a řadu "veselých" příhod.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miila
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 01.červen 2012, 14:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Zuzku mám od bezdomovce,Miki je z útulku,jenže jeho dvě sestřičkymi zemřely(FIP),manžel povolil další kotě jen s PP.Mám ráda ty ukecaný netopýry,tak přibyla ori Beruška,manželem vyhodnocená jako nejšerednější kotě,co viděl.Dnes jeho nohatý miláček.
Janako,osobně bych taky preferovala největšího chudáka v útulku,pro mne NEEXISTUJE ŠKAREDÁ KOČKA,ale berte ten fakt,že kočce ani PP nezaručí šťastný život,kolik z nich končí na ulici,v útulcích,množírnách nebo jen plní funkci bytovýho doplňku...Vím o krásných plachých siamkách v útulku,paní se je bojí umístit...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sar
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 22.červenec 2012, 20:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně to ted řeším-kočičku z utulku a nevím kam.Koupila jsem si svou vysněnou Birmu ale její chovaní se absolutne v 1 roce nepodoba tomu z čeho vybíráte když zvažujete charakter-proste každa číča je jina bez ohledu na statistiky.A chce kamoše!Taky bych se z něj mohla jinak zblaznit a nebo se zblaznim až budou 2?.Strašně bych toužila po dalším krasném plemenu,ale to mi jeho přítulnost nezaručí.A tak jsem se rozhodla pro Vami ověřenou utulkovou Micinku,jenže ted se bojim take z Vašich zkušeností že bude nemocná a nakazí mi Birmáčka a nevim jak spravně postupovat.Peníze na nějaké léčení nejsou podstatné,ale nechci novou kočičku dlouho léčit s něčím s čím nesmi přijit do styku muj zdravý a držet ho dlouho někde kam mohl do ted ten muj běžně.Chci vás všechny poprosit,nadchli jste mě udajně velkym výběrem v Praze v Měcholupech,mate někdo zkušenost v jakém stavu tam kočičky byvají a na co si pak mam dát pozor? Mockrát všem děkuji

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Jak si vybrat kotě/kočku? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Přejdi na: