KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Čím krmíte ve Vašem útulku?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Útulky a ochranářské organizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Čím krmíte ve Vašem útulku?
Acana
71%
 71%  [ 5 ]
Eukanuba / Iams
0%
 0%  [ 0 ]
Friskies
0%
 0%  [ 0 ]
Hills
0%
 0%  [ 0 ]
Kitekat
0%
 0%  [ 0 ]
Nutram
0%
 0%  [ 0 ]
Purina ProPlan
14%
 14%  [ 1 ]
Pronature
0%
 0%  [ 0 ]
Whiskas
0%
 0%  [ 0 ]
Royal Canin
14%
 14%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 7

Autor Zpráva
petr.
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: čt 12.listopad 2009, 22:19    Předmět: Čím krmíte ve Vašem útulku? Odpovědět s citátem

Chtěl bych se Vás všech zeptat prostřednictvím tohoto fóra, čím krmíte ( jakými granulkami ) ve Vašem útulku či depozitu? ( myslím tím dobročinnou organizaci, popřípadě osobu, která pomáhá v určitě míře opuštěným kočkám - do svého zařízení příjmá a nadále inzeruje kočky jiným lidem ). Hned Vám řeknu, k čemu by mi mohly být výsledky této ankety. Pipa1 mě před 2 týdny inspirovala k nějaké všeobecné pomoci českým opuštěným kočkám. A kde jinde ušetřit, než na krmivu.. . ( opomenu-li veterinární péči )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavla1
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 13.listopad 2009, 19:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Petře - chybí mi možnost zaškrtnout více značek - já běžně dávám 3-4 druhy granulí denně Smile. I když většinu jich stejně Váš seznam neobsahuje Wink . Momentálně krmím Acanou, Brit Carem, Cat chow - ten jsem byla nucena koupit, protože mám jednoho milovníka této značky Wink a First Mate.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
chichotalka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 13.listopad 2009, 20:30    Předmět: Odpovědět s citátem

petre, taky mi chybi vice moznosti, ale vim, ze tady to myslim u hlasovani udelat nejde, tak jsem zaskrtla acanu, tu mame prevazne, ale k tomu jeste firstr mate, canin caviar, leonadro, arden grande, porta 21, grau. to jsou u nas zaklady. snazim se dle luc'o krmit kvalitnima granulema a k tomu nejake- aspon trochu kvalitni- konzervy vetsinou nastavene ryzi.

Alena
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 13.listopad 2009, 21:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Kromě Whiskasu, Kitekatu a Friskies občas krmím všemi těmit značkami a navíc ještě Biomillem a možná i dalšími.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
petr.
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: ne 15.listopad 2009, 18:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Chichotalka má naprostou pravdu, anketa bohužel nejde více upravit a bohužel ani už nejdou doplnit jiné produkty. Vraťme se k mé myšlence, chci si založit internetový obchod s kočičím krmivem, který by útulkům a depozitům nabízel krmivo téměř za kupní cenu. V dnešní době si totiž obchody přiráží přehnaně moc. Na 2kg pytel by to mohlo útulku ušetřit tak 100 kč, měl by o to někdo z Vás zájem?
chichotalka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 15.listopad 2009, 19:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Petre, urcite by nekdo zajem mel, teda aspon ja ano, ale od Tebe by to byla pouze bohuliba dobrocinnost. Tak jsi to myslel?
Ja jsem zase uvazovala o tom, ze bych si zalozila neco na zpusob obchodu, obhajila bych si tam, proc prodavam jenom kvalitni znacky a normanim lidem bych je davala za neco malo draz a utulkum za nakupku. ale nevim, jak by se to shledalo s reakci v okoli. no nicmene, pokud se to nezkusi, tak se to nezjisti.

petr.
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: ne 15.listopad 2009, 20:50    Předmět: Odpovědět s citátem

chichotalka napsal:
Ja jsem zase uvazovala o tom, ze bych si zalozila neco na zpusob obchodu, obhajila bych si tam, proc prodavam jenom kvalitni znacky a normanim lidem bych je davala za neco malo draz a utulkum za nakupku.

Přesně tak jsem to myslel a jdu do toho. Mám čas a chci ho využít. Jde jen o to sehnat nejnižší možnou cenu krmiv. Útulkům to dávat za nákupku + benzín ( což je podle prvních počtů třeba na 2,5kg Acany 10kč ) a normálním lidem dát cenu nižší než má konkurence. Teď je jen problém, že nevím výslednou cenu jednotlivých krmiv. Potřeboval bych nějak zjistit, kdo by ode mě měl zájem odebírat papů a jaké. Poté bych uzavřel smlouvy s dodavately, pak Vám až totiž řeknou konečnou cenu ( jde totiž o to, kolik toho nakoupíte ), poté se to celé rozjede. Nevíte, kde mám zjistit případné ( nejlépe již závazné ) zájemce?

a.hlusickova
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: čt 14.březen 2013, 20:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
chtěla bych se Petře zeptat, zda se Vám ten obchůdek podařilo rozjeta a pokud ano, kde ho najdu.
Díky

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Útulky a ochranářské organizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: