KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Kastrace a krytí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Je moje kočka/kocour na kastraci dost stará?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 15.březen 2012, 23:14    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je už opravdu hnus...nechat zraněnou kočku chudáka trpět v lese a ještě zavřenou, ať si tam pěkně pomalu umře....to snad nejsou lidi, co tohle dokážou...přála bych jim totéž... Evil or Very Mad

katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 15.březen 2012, 23:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se jen pro orientaci podívala do Měcholup, jsou-li v nabídce britky - a na třech stránkách jsou hned dvě. Na Modrém kocouři neustále někdo nabízí roční-dvouleté britky "kvůli alergii". Pch! Prostě si pořídili módní plemeno a přestalo je bavit! Za chvíli bude přebritkováno, jako bylo nedávno přeperšankováno.
Ale do těch Měcholup jsem se neměla dívat! Je tam v karanténě nádherný černý orientální kocour, který by se hodil k mým holkám... Ach jo! Nemůžu, mám domeček plný kočeček, a navíc se dosud úplně nesžily. Ale černá orientálka, ach ach...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Balisek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 16.březen 2012, 7:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Katjo, ten kocour je tam už velice dlouho, pořád v karanténě. Už jsem si ho párkrát pečlivě prohlížela a orientálec to zaručeně není - jen "normální" kočka s trošku delším nosem. ORI musí mít ZELENÉ oči a celkově hlava nemá ten správný výraz. Když se podívaš na místo odchytu, jedná se o jednu z 5 koček ze stejné lokality, tj. nejspíš půjde o skupinu odchycenou za ulici.

Teddy Bear Egyptian Beauty (Tedy), devon rex černý, *8.11.2011
Jumper Snow Arakan (Stič), siamský bílý, *17.8. 2007 + 13.4.2012
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 16.březen 2012, 7:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tos mě potěšila, můžu se přestat popichovat Laughing Holky by z něj beztak šťastné nebyly, na mé kluky si už sice zvykly, ale dalšího by pokládaly za vetřelce.

Nadikhindo
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 16.březen 2012, 12:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Ach jo, nad Lunou jsem si pobrečela.... doufám, že si ty lidské zrůdy spravedlnost najde.... Evil or Very Mad
acquire
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: pá 02.srpen 2013, 7:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Stačí, že víme my, že jeho rodiče jsou Vibram five fingers jeho rodiče. Kamarádka si vybrala našeho kocoura a koťata nehodlá prodávat, takže se Vibram five fingers soldes spokojí s tím naším Smile. Ani my neplánujeme více koťat, jednou s touto kočkou a dost, pak jde na kastraci. Cool
Janiis
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: pá 27.září 2013, 1:53    Předmět: Odpovědět s citátem

acquire napsal:
Stačí, že víme my, že jeho rodiče jsou Vibram five fingers jeho rodiče. Kamarádka si vybrala našeho kocoura a koťata nehodlá prodávat, takže se Vibram five fingers soldes spokojí s tím naším Smile. Ani my neplánujeme více koťat, jednou s touto kočkou a dost, pak jde na kastraci. Cool

No jo, komu není rady tomu není pomoci..Některé lidi opravdu nepochopím

http://zachrankocku.cz/

http://www.kockyaumeni.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Je moje kočka/kocour na kastraci dost stará? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3
Přejdi na: