KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Blesky v kožíšku

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Zdravotní problémy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

10
SebestovaMartina@seznam.cz
0%
 0%  [ 0 ]
SebestovaMartina@seznam.cz
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 0

Autor Zpráva
Tinka
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: po 20.listopad 2006, 20:40    Předmět: Blesky v kožíšku Odpovědět s citátem

Ahojky všichni. Mám takový problém s bleškami u svého 4 měsíčního kocourka. Našla jsem mu jednu blesku a to náhodou. Použila jsem antiparazitální pudřík, tak by mě zajímalo jestli to fakt zabírá nebo jestli musíme na veterinu. Kocourek nesnaší spreje a vodu taky nemusí. Tak nevím, zbavila jsem ho těch mrsek nebo nezbavila. Obcas se podrbe, ale to já se poškrabu taky a nic me nekouse. Diky za odpověd. Nerada bych si zablesila cely bytecek. Razz

LinaInverse
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 20.listopad 2006, 20:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Odporucam frontline spot-on na kozu a k tomu sprejom (idealne frontlineom, alebo inym urcenym na priamy postrek zvierat) vystriekat cely byt. Frontline spot-on sa da kupit jedine u veterinara a ma ochranne ucinky min. 1 mesiac od jeho aplikacie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nadikhindo
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 06.prosinec 2014, 21:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Zdravotní problémy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: