KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Igelitovy micek

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Hrajeme si s kočkou (hračky pro kočky)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Má vaše číča radši kupované nebo vyrobené(domácí) hračky?
Kupované
6%
 6%  [ 1 ]
Po domacku vyrobené - nebo co dům dal
93%
 93%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 16

Autor Zpráva
Lucík
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: út 13.listopad 2007, 17:44    Předmět: Igelitovy micek Odpovědět s citátem

Dneska se mi hezky osvedcila nova hracka.Zmuchlala jsem igelitku do podoby micku a oblepila izolepou a jupi je tu nova hracka nas kotik si s tim ted porad hraje lita za tim jak blazen Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Britka
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 19.listopad 2007, 11:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Naše Siamka zase miluje alobal z čokolády Laughing ten i ráda aportuje Cool
No jo,říkam to pořád..není nad domácí vynalezy Wink

Wolferine
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: st 06.únor 2008, 18:22    Předmět: Re: Igelitovy micek Odpovědět s citátem

Lucík napsal:
Dneska se mi hezky osvedcila nova hracka.Zmuchlala jsem igelitku do podoby micku a oblepila izolepou a jupi je tu nova hracka nas kotik si s tim ted porad hraje lita za tim jak blazen Laughing Laughing

jop to delam a kocicka si s tim rada hraje, hazi s s nim, okusuje..akroat po nejake dobe skonci micek za sedackou..z jich tam je asi sest:)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nuuna
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 07.únor 2008, 12:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Nas kocicak zboznuje alobal zmuchlany do kulicky, nebo kolicek na pradlo Very Happy Nebo vlastne skoro cokoliv, co vlastne vubec neni kocici hracka Not talking Very Happy

www.napomockockam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
beta
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 07.únor 2008, 12:54    Předmět: Odpovědět s citátem

A vaše kočky to zbožnují trvale? Naše si vždycky něco oblíbí, hrají si s tím jak blázni, a pak je to přestane bavit. A zdá se, že napořád... Viz například i ten igelitový míček.

Ale velké a dlouhodobé úspěchy jsme s našimi kočkami slavili, když mi ukradly ruličku z novin - cca 10 cm pruh ze stránky z novin se omotá kolem špejle, která se pak vytáhne a papír se zalepí. S tím jsme se s nimi honili donekonečna. Hrály si s ní i samy Smile

Nuuna
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 07.únor 2008, 12:57    Předmět: Odpovědět s citátem

U nas se nejdyl asi drzi ta kulicka z alobalu a drat zmackany trochu navolno do kulicky, to ho zatim neomrzelo nikdy

www.napomockockam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 07.únor 2008, 13:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Corry má "myšičku" kroužek z takové šišatá hadice, který tu zbyl po údržbářích. Vždycky někam zmizí, všichni na něj zapomeneme, a pak se vynoří a ona ho šťastně honí a nosí v tlamičce.
midol
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 07.únor 2008, 13:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Naše Johanka miluje takový ten plastový kroužek, kerý se oddělí od plastové láhve s jogurtovým mlékem po odšroubování víčka. Dlouhou dobu ji baví ho stále přenášet, uklízet pod rohožky a koberečky, zase ho pak vytahovat, pohazovat s ním. A Lotrýsek ujíždí na "mašli" svázané z obyčejného celofanového (ne igelitového) pytlíku, kterému ustřihnu dno. (Ne)přála bych Vám slyšet ten řev, když tu mašli zahlédne na pro sebe nedostupném místě Very Happy

beta
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 08.únor 2008, 12:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Víte na co jsem si doma vzpomněla? Že nejlepší ze všeho jsou u nás makovice! Uvnitř chrastí máček a jsou kulaté. Když jsou BEZ stonku, výborně se s nimi hraje fotbal. Když jsou NA stonku, panička s nimi pěkně zlobí kočičky. Nejlepší však je, když se makovice podaří prokousnout! Panečku Smile

Tak už nemám kytici dlouhých makovic ve vysoké váze Rolling Eyes

midol
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 08.únor 2008, 13:01    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Nejlepší však je, když se makovice podaří prokousnout! Panečku

To je pak dost materiálu na opium pro paničku! Very Happy

Danae
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: pá 08.únor 2008, 21:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje kočiny jsou jako šílené, když jim pouštím prasátka po stěnách (myslím ta prasátka z odlesků lesklých předmětů). Samozřejmě k tomu ale potřebujeme alespoň trochu sluníčka, což se teď v zimě moc nedaří Crying or Very sad. Někdy si ani nevšimnu, že prasátko zrovna něčím vysílám a divím se, proč tak jančí laughing5.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Hrajeme si s kočkou (hračky pro kočky) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: