KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Uklízí s vámi vaše kočky?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Uklízí s vámi vaše kočky?
jsou ti nejlepší pomocníci
64%
 64%  [ 35 ]
spíše překáží
29%
 29%  [ 16 ]
co to je za blbou otázku! Kočky nemůžou uklízet!
5%
 5%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 54

Autor Zpráva
beta
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 15.červenec 2008, 18:03    Předmět: Odpovědět s citátem

no to je hrůůůůza! Nechci, probůh! Shocked Doufám, že ten už dávno dávno nebude fungovat až budu já něco dědit! Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2008, 7:16    Předmět: Odpovědět s citátem

ANo, to by byl můj sen, ale co kočky? Umíte si představit, jak by je vyděsil takový Marťan, pochodující po podlaze a hlučící (je to hlučné?)? A nežere to taky kočky?
Vera.cizek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2008, 8:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Wink Mou kočku (tedy kocoura) by tahle věc určitě neděsila (jediné čeho se bojí je bouřka) - spíš by opravdu hrozilo, že ho vcucne! Něco, co se hýbe se totiž musí prozkoumat. Ani netušíte, kolikrát jsem vysvobozovala kocouří tlapu přivřenou v "zásuvce" na CD.Netuším, jak se ten kus přístroje jmenuje, ale Barnabáš je rychlejší, než pomalu se zasouvající cédéčka. Divím se, že si mám svou oblíbenou muziku přehrávat! Bojím se, že marťan by dopadl podobně!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vera.cizek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2008, 8:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing jestě pro Betu. Než vy budete dědit, tak naše krásné a geniální kočičky určitě vymyslí nějaký způsob jak odkládat kožíšky nějak šetrněji (k nám).
Ropuska
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2008, 9:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Katjo - náš Fernando se ze začátku pokoušel s tou divnou věcí statečně bojovat, teď už ho nezajímá, kočky nejvejš znechuceně přesunou kožichy do jiné místnosti, kde to nehučí

Vcucnutí tlapky je vyloučeno, vcucávací mechanismus je pod přístrojem a jen asi 1 cm nad zemí - i když, pravda, u koček nikdy neříkej nikdy Very Happy ale samo se to zastavuje, když se tam něco dostane (u nás onehdá například fusekle Embarassed

midol
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2008, 9:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Katjo,
cituju vyjádření jedné majitelky kočky, od které jsem na Roombíka sháněla reference

citace:
Kocour se ho nebojí, ani před ním neuhýbá, občas loví ten boční kartáček, nebo se naopak nechá okartáčovat. Zatím ho nenapadlo se na tom vozit.

A protože nastěhování Roombíka k nám domů očekáváme každým dnem, budu určitě informovat. Wink

ivcav
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2008, 10:06    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Kocour se ho nebojí, ani před ním neuhýbá, občas loví ten boční kartáček, nebo se naopak nechá okartáčovat. Zatím ho nenapadlo se na tom vozit.

Jéééé, třeba by se kočky nechávaly vykartáčovat, to by bylo skvělý...taková vykartáčovaná kočka přece musí pelíchat o něco míň než kočka nevykartáčovaná...
Já počkám, co na to Midol a kdyžtak si napíšu Ježíškovi (manželovi)...
Ale koukala jsem na něj a slintala, máme binec pod postelí v ložnici, kde se člověk musí plazit po zemi, aby to vysál...tak jsem si představovala, jak bych mu řekla, ať to tam vysaje, to by bylo...
Nevím, jeslti je to tenhle, ale viděla jsem i vysavač, který vysál, a jel se dobít, aby byl připraven na další použití. Jen škoda, že ještě nemňouká a nemá kožich, měla bych pak čtvrtou kočku... Wink

Dokud člověk nemiloval zvíře, část jeho duše zůstává neprobuzena.(Anatole France)
maaja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2008, 10:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenže se stejně obávám, že ve vícezvířecí domácnosti je Roomba chudák, vždyť třeba u nás by byl pořád přehlcený. Kdyby se tak uměl i sám vyklepat... Laughing

katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2008, 10:29    Předmět: Odpovědět s citátem

No, mně by se to líbilo, buď to, nebo uklízečka, žel, nemám ani na jedno! Takže abych uklízela sama Sad
midol
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2008, 11:04    Předmět: Odpovědět s citátem

Maaja píše:

citace:
Jenže se stejně obávám, že ve vícezvířecí domácnosti je Roomba chudák, vždyť třeba u nás by byl pořád přehlcený.

Maajo!! co to říkáte ??? Shocked ve vícekočkaté domácnosti jsem chudák

Roomba bude (draze) najatý na práci!! Ať se tedy snaží.

Určitě budu informovat čestně.

pipa1
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2008, 15:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem zpět a od včerejška jsem určitě vydělala aspoň na půlku Rumbíka Laughing
Musím se přiznat, že se pro mě stáváte drogou, milé dámy. Sotva se přihrnu ráno do práce, už se přihlašuju na stránky a zoufale hledám nějaký zábavný příspěvek. Hned, jak všechny pročtu, tak se raději odhlásím, protože co kdyby mi něco "důležitého" uteklo. Takhle mám jistotu, že nové příspěvky podchytím všechny bandhead A jak tak ubývá pracovního dne, tak se přistihnu, že místo nějaké práce, která mi tu už nevímjakdlouho leží, si raději opět pustím kočkařky. Tak nevím, asi taky budu volat Chocholouška.
Díky za zábavu, těším se na zkušenosti s Rumbíkem a Ivcov nestěžuj si, máš přece už 4 kočky, nebo jsi už zapomněla na (a teď jsem zapomněla jméno já Wink ) však ty víš Very Happy
Savo - paní Kadrnošková nemá chybu thumbleft

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lucYnka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2008, 16:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked ted jsem si precetla neco o tomto vysavaci a myslim, ze ho chci
ach jo
midol, tesim se na reference a pak zacnu setrit

tonle_sap
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2008, 16:11    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jsem si nasla tenhle vysavac, ktery mam v planu si koupit - je prima, ze ma v sobe zabudovany i rucni vysavac - na chlupy na gauci idealni Smile:
http://www.obchodni-dum.cz/electrolux-zb-2813-aku/49174/

Vera.cizek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2008, 16:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Idea dámy teď jsem tu dobojovala jeden sysifovský boj s chlupy a něco mne napadlo Wink Založíme komitét pro zakoupení Roombíka. Prostě každá "roombikochtivá" vloží 1-2000Kč a poté si budou podílnice šikovný přístroj štafetově předávat napříč republikou...a mělo by to výhodu - ještě bychom mohly prři předávání štafety (Roombíka) mucinkovat kočky v dané domácnosti! HM-já věděla, že to neprojde, ale uznejte, že se snažím seč můžu vymyslet, jak si pomoci k Rambovai a nekrást. Ještě mě napadl prachatý milenec, ale obávám se, že na své nemladé již, a rychle chátrající, tělo už žádn=ého nenalákám. Pak je tu ještě možnost loupežného přepadení, ale vzhledem k tomu, že mě předhoní chromý šnek, tak se tenhle nápad nejeví příliš reálně Evil or Very Mad
Nuuna
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 16.červenec 2008, 16:59    Předmět: Odpovědět s citátem

pipa1 napsal:
Tak jsem zpět a od včerejška jsem určitě vydělala aspoň na půlku Rumbíka Laughing
Musím se přiznat, že se pro mě stáváte drogou, milé dámy. Sotva se přihrnu ráno do práce, už se přihlašuju na stránky a zoufale hledám nějaký zábavný příspěvek. Hned, jak všechny pročtu, tak se raději odhlásím, protože co kdyby mi něco "důležitého" uteklo. Takhle mám jistotu, že nové příspěvky podchytím všechny bandhead A jak tak ubývá pracovního dne, tak se přistihnu, že místo nějaké práce, která mi tu už nevímjakdlouho leží, si raději opět pustím kočkařky. Tak nevím, asi taky budu volat Chocholouška.
Díky za zábavu, těším se na zkušenosti s Rumbíkem a Ivcov nestěžuj si, máš přece už 4 kočky, nebo jsi už zapomněla na (a teď jsem zapomněla jméno já Wink ) však ty víš Very Happy
Savo - paní Kadrnošková nemá chybu thumbleft

Mila Pipo, konecne vim, ze v tom nejsem sama Laughing Jsem na tom totiuz naprosto stejne. Embarassed

Jinak musim rict, ze ted jsem si tu precetla v praci asi posledni tri stranky teto diskuze a musela jsem se drzet, abych se nesmala nahlas a jen to dusila v sobe Laughing Predevsim lele me temer rozplakala smichy jejim popisem vysavani, to je proste dokonale Laughing Presne mi to pripomina me, jak se dokazu naprosto dokonale nasraaaaat jen kvuli tomu ze se mi pode dvermi nebo v nejake sterbince zasekne kabel a ja nemuzu jet s luxem dal... (pardon za to neslusne slovicko, ale kdyz si vzpomenu na vysavani, nejde to jinak Laughing )

www.napomockockam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Další
Strana 6 z 15
Přejdi na: