KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Kočky nemňaukalky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Vztahy s kočkou
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Umí vaše miciny mňoukat?
ano, přímo ukázkově
55%
 55%  [ 24 ]
nemňoukají, ale vydavají roztodivné zvuky
44%
 44%  [ 19 ]
ne, vůbec si s námi nepovídají
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 43

Autor Zpráva
chichotalka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 07.duben 2009, 12:06    Předmět: Odpovědět s citátem

jo a na začátku, než si zvykly, že naše postel je jejich postel, moc dlouho jim to netrvalo, tak nás do té postele už tahali, chodili do obýváku a sedli si před nás a koukali a vždycky poposedli směrem ke dvěřím.. když už byli přes práh a pořád nic, tak s mňoukáním- hlasitím mňééééé, zase přišli nazpátek do výchozí pozice.. a tak pořád dokola, než pochopili že lehnout si můžou jít sami a my dorazíme do té postele posléze.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanuled
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 07.duben 2009, 12:10    Předmět: Odpovědět s citátem

chichotalka napsal:
jo a na začátku, než si zvykly, že naše postel je jejich postel, moc dlouho jim to netrvalo, tak nás do té postele už tahali, chodili do obýváku a sedli si před nás a koukali a vždycky poposedli směrem ke dvěřím.. když už byli přes práh a pořád nic, tak s mňoukáním- hlasitím mňééééé, zase přišli nazpátek do výchozí pozice.. a tak pořád dokola, než pochopili že lehnout si můžou jít sami a my dorazíme do té postele posléze.

To je krásný Razz

chichotalka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 07.duben 2009, 12:14    Předmět: Odpovědět s citátem

no ale než mi došlo, co chtějí, tak mi to trvalo asi dva večery. Rolling Eyes ale hlavně, že jsme se dopátrali, o co těm rošťákům jde. dnes zaujímají pozice ihned z kraje večera, respektive hned odpoledne po sváče, protože ví, že kdo zaváhá nežere a nespí v posteli. Jak jich tam bylo povícero, tak to bylo opravdu o tom je z té postele zklepat. Teď je to zase volnější. Přece jenom 6 není 10 kočičáků.Tak to jde a má i každý svoje místečko a v průběhu noci fluktuují a vyměňují si pozice. Jenom občas je chytne ta hledavá, kdy chodí a mňoukají a hledají. anebo mají taky myš v puse a oznamují hrozně velikánský úlovek. No tak z toho bych potom omdlévala, jelikož čekají, že je za to budu chválit a drbat a to věru ve tři ráno, nebo tak není zrovna věc, co bych potřebovala dělat místo spánku.

obaja
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: čt 09.červenec 2009, 15:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je legrační téma. Naše 3 doma hujají jak na lesy. Obzvlášť ta nejmladší, protože si jí musíme všímat. A pak mám 3 venkovní lítalky. Ta nejstarší k nám přišla asi před rokem a dožadovala se pozornosti tím, že otvírala pusinu a snažila se křičet, ale vydávala jen tichounké skřeky. Začli jsme ji říkat Němý výkřik. A časem když měla mimino, tak jsem zjistila, že ráchel podědila po mamince hlavně němý hlas.

Lin
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 09.červenec 2009, 19:20    Předmět: Odpovědět s citátem

obaja napsal:
Tohle je legrační téma. Naše 3 doma hujají jak na lesy. Obzvlášť ta nejmladší, protože si jí musíme všímat. A pak mám 3 venkovní lítalky. Ta nejstarší k nám přišla asi před rokem a dožadovala se pozornosti tím, že otvírala pusinu a snažila se křičet, ale vydávala jen tichounké skřeky. Začli jsme ji říkat Němý výkřik. A časem když měla mimino, tak jsem zjistila, že ráchel podědila po mamince hlavně němý hlas.

Doufam ze nevypada jako ten strasidelny obraz Shocked

obaja
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: čt 09.červenec 2009, 19:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Né je krásná, ostatně mě připadá krásná každá. Nemůžu si pomoct, myslím, že není škaredých koček.

Lin
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 09.červenec 2009, 19:33    Předmět: Odpovědět s citátem

ja vim, me jen fascinuje ten obraz. Mate pravdu, kazda kocka je krasna!

obaja
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: čt 09.červenec 2009, 19:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě je napadll ten název, když jsem ji viděla jak se chudinka snaží. Byla taková zubožená a tak už u nás zůstala.

Astoret
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 13.červenec 2009, 11:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Merlina-nyní Merilin,protože se ukázalo,že je to kočička jsem poprvé slyšela mnoukat teprve včera při přepravě k veterináři.Jinak Merilin toho napovídá,že se tomu často i musím zasmát,jak legračně zní Smile .
Lin
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 13.červenec 2009, 13:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Astoret napsal:
Merlina-nyní Merilin,protože se ukázalo,že je to kočička jsem poprvé slyšela mnoukat teprve včera při přepravě k veterináři.Jinak Merilin toho napovídá,že se tomu často i musím zasmát,jak legračně zní Smile .

Tak to je opravdu kouzelnilk Very Happy . Z kocourka kocicka Very Happy

Astoret
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 13.červenec 2009, 22:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Lin - No,to spíš já nedokáži určit pohlaví kotěte Rolling Eyes .Dle moudrých knih o kočkách bylo podrobně vysvětleno jak se pozná u kotátka zda to bude holka nebo kluk,že kočičky mají ty otvurky blíže u sebe než kocourci...Dívala jsem se několikrát a byla přesvědčena,že mám Merlina Shocked ,i když ty její povahové znaky bych přiřadila právě ke kočičí slečně-decentní projev,tlapky uhledně složené jako sfinga(tedy,když relaxuje ) Laughing ,při tom natahuje krček a rozhlíží se jako dáma aniž by se zvedla a vydává takové zvuky jako kvik,kvik Laughing a do toho začne rychle povídat a tak potichoučku-prostě roztomiloučká.
InyM
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: út 14.červenec 2009, 8:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje Sára je imitátorka. Sama jsem tomu nevěřila, ale slyšela jsem ji na vlastní uši. Ona sama má jemňoulinký hlásek. Jen tak potichučku kníká. Adélka siamka, ta když potřebovala, řvala jak na lesy. Bast, ten jen tak něco jako ňň, nini, ňaňa. Když Bast umřel, a já je z bezpečnostních důvodů přestala pouštět ven. Sára stála u dveří na dvůr a tím svým jemným hláskem žadonila, že chce jít ven. Pak vytrvale škrábala na dveře. Když nic nepomohlo, vymyslela si na mě novou fintu. Jednou v noci se probudím a slyším Basta. Jeho ňň, ňaňa. Okamžitě jsem byla při plném vědomí. Vždyť Bast už tu není!!!! - Byla to Sára. Druhou noc jsem slyšela Adélčino řvaní ode dveří na dvůr. Probudilo mě to. Ale Adélka spokojeně spala u mě pod peřinou. Zase ta Sára. To jsem si řekla, že ještě začne štěkat jako Leo a bude to hotové. Další noc - fakt! Slyším takové zvuky, neodvažuju si je nazvat štěkáním - je to Leo? Ne, Sára. Nevěřila jsem vlastním uším. Shocked Asi za rok na to, k nám přišel Oskar. Děsně ukecaný kocour. Celé noci probrečel, jak chtěl ven. Pak jsem ho odvezla na letní byt ke kamarádnce na vesnici. Tam je spokojený a šťastný. Jenže po jeho odchodu asi už víte, co přišlo. Noční Oskarovo řvaní u dveří na dvůr. Sára! Exclamation Teď mám nové siamčí koťátko Amálku. Malá uječená myš. Čekám, kdy ji Sára začne napodobovat. Very Happy

Sára - černá čarodějka; Amálka - siamí puberťačka; Samantha -malá, černá panteřice s jantarovýma očima, Sabrina-přišla a už zůstala, Leo - trpělivý hafuša: "Ach jo, všude samá kočka, život pro psa...."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
layyen
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 22.červenec 2009, 12:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Jimi zatim jedinkrát nemnouknul, ale vrnět umí pěkně, zato činda ta mnouka, ale neni skoro slyšet, když jí mam u sebe, tak vidim jak otevře tlamičku a až podle toho vim že mam poslouchat a slyšim jemný mńáááu, vrnění je hlasitější Smile takže bude pravda že ragdollaci mnoukaj skoro neslyšně Smile

Lucii
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 22.červenec 2009, 12:44    Předmět: Odpovědět s citátem

layyen napsal:
Jimi zatim jedinkrát nemnouknul, ale vrnět umí pěkně, zato činda ta mnouka, ale neni skoro slyšet, když jí mam u sebe, tak vidim jak otevře tlamičku a až podle toho vim že mam poslouchat a slyšim jemný mńáááu, vrnění je hlasitější Smile takže bude pravda že ragdollaci mnoukaj skoro neslyšně Smile

Jéé, vy máte ragdolláčky? Dejte nějakou fotka do alba, ať se pokochám, mám pro ně slabost Smile

mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 22.červenec 2009, 12:53    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.kocky-online.cz/forum/album_search.php?mode=user&search=layyen

a nebo par fotek mam na rajčeti

http://layyen.rajce.net

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Vztahy s kočkou Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4
Přejdi na: