KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

kočičku nebo kocourka?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Druhá kočka
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kočka nebo kocour?
Kočka
36%
 36%  [ 7 ]
Kocour
63%
 63%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 19

Autor Zpráva
tatiana
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 08.červenec 2012, 23:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Kupte Taste of the Wild nebo Acanu, Leonardo, Orijen, K9 a nemusíte řešit otázku věku. To mohou všichni.

www.prestickekocenky.cz
www.auris-audio.cz
www.klapkynausi.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KáčaV
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 08.červenec 2012, 23:54    Předmět: Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Kupte Taste of the Wild nebo Acanu, Leonardo, Orijen, K9 a nemusíte řešit otázku věku. To mohou všichni.

Všichni to mohou, ale je otázka, jestli to budou baštit Crying or Very sad . Mně se cca před 1,5 rokem mohli po Acaně všichni utlouct, zatímco když jsem jí koupila letos v zimě, tak to vypadalo, že si ji budu muset dojíst Crying or Very sad . Mezitím čuchli k Proplanu a teď nechtějí nic jiného. Mám rozmazlený kocoury, kteří baští jen světlé granule Crying or Very sad .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bichette
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 09.červenec 2012, 9:16    Předmět: Odpovědět s citátem

KáčoV, možná nemáte ani tolik rozmazlené kocourky. Já osobně zkušenost s Acanou u svých koček nemám, nicméně několik známých, kteří ji dlouho kupovali, mají také tuto zkušenost - kočky ji přestaly žrát, Acana prý pozměnila recepturu a už jim to nejede.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Druhá kočka Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Přejdi na: