KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Nošení chlupáčů v náruči.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Vztahy s kočkou
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Nosí se vaše kočka ráda?
Ne, okamžitě se snaží dostat pryč.
13%
 13%  [ 4 ]
Ne, ale občas to strpí, aby mi udělala radost.
41%
 41%  [ 12 ]
Nechá se klidně nosit, ale nijak se v tom nevyžívá.
31%
 31%  [ 9 ]
Zbožňuje to.
13%
 13%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 29

Autor Zpráva
eriny
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 27.srpen 2010, 11:15    Předmět: Nošení chlupáčů v náruči. Odpovědět s citátem

Lilinka se hrozne rada nechava nosit v naruci a to navic miminkovskym zpusobem, otocim si ji na zada briskem nahoru a ona se mi v naruci protahuje a pozoruje svet vzhuru nohama a vydrzela by to snad donekonecna, resp. nez mi zacnou odumirat ruce Very Happy
Zadna z predchozich kocek se takhle nosit nenechala, ale kamarad tvrdi, ze u nich se takhle nosi kocky normalne, tak by mne zajimalo, jak to chodi jinde Smile

Maggie se necha nosit v sede na ruce, s hlavickou pritisknutou na klicni kosti.
Julinka se nosi nerada, ale rano po probuzeni to vetsinou strpi, ale jen za podminky ze se vysplha skoro na hlavu a nakonec si lehne pres rameno a clovek s ni musi chodit po byte sem a tam..
A kocouri noseni snaseli, ale nesmelo se s nimi moc hybat, jen tak je lehce ukolibat ke spanku. Romysek nasi naruc navic vyuzival jako prepravni prostredek na zahradu a zpatky, prece jen jsou to tri patra a to bylo moc schodu Very Happy

A jak je to u vas...? Smile

v nebíčku černí kluci Mňouk, Romeo a Montík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LenkaBabu
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 27.srpen 2010, 11:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Salem by se nechal nosit i pověšený za ocas, jenom aby byl s náma. Nejčastěji ho taky nosím na zádech břichem nahoru nebo nastojato, ťapně se mi předníma packama na rameno, držím ho za zadek. Narvala jsem ho jednou i do šátku, abych ho vyzkoušela - kdybychom to trénovali, určitě by si zvykl.

Margaret, dáka každým coulem, kdysi nesla nošení břichem nahoru dosti nelibě, teď je ale nějaká mazlivější a nechá si to ode mě líbit. Nejvíc se j líbí poloha, kdy mi jakoby leží na levé paži, přední packy opřené pod ramenem...ach jo, bez fotek se to blbě popisuje Laughing

Mautycka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 27.srpen 2010, 12:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Micinka byla po miminkovsku nošena celý život. Teď už se jí to nelíbí, protože jak stárne, bolí ji záda, takže i nošení. Ale mazlí se tak pořád.
Zamlada ráda asistovala u vaření v poloze"šála", pověšená za krkem, jen packy jí visely dolů - a pelichala do polívky Razz

Barborka nošení nesnaší a s nadávkami se kroutí a při nejbližší příležitosti prchá. Jen když ji chytím rozespalou, tak pochování na pár okamžiků snese, ale o převracení nemůže být řeč. Ona je obecně taková netýkavka, veřer se nechá podrbat jedním prstem za uchem a po chvíli uteče, žádný muckací plyšák.

Kiki, ta na obracení zjevně není zvyklá, ale líbit si to nechá. Poprvé se tvářila zmateně, ale teď už jí to nevadí a nějakou dobu tak vydrží. Hlavně, když volnou rukou drbu na bříšku, to ona ráda Smile

šáry
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 27.srpen 2010, 14:01    Předmět: Odpovědět s citátem

U nás je to 2:1
Tedy 2 kocouři se nosí neradi, jeden se většinou snaží pomocé drápů dostat pryč, druhý hystericky ječí.
Třetí kocour je vyloženě tahací. Snese cokoliv, hlavně, že si ho všímáme. Jen u toho většinou slintá a prdí blahem, takže po čtvthodince mazlení jsem mokrá a zralá na plynovou masku Wink
Jo, vydrží i nešetrné zacházení od dětí, které se ještě nenaučily ohledupnému chování. Dodnes se směju, když si vybavím svého tehdy asi 2-letého synovce, jak sedí s kočkou na křesle, píchá ji oběma ukazováky do pevně přivřených očí a nadšeně volá: majinký očička má, majinký... A kocour drží a VRNÍ Wink

Murko *říjen 2007
Ňurko *asi podzim 2008
Jaguára *léto 2010
a šáry *v minulém tisíciletí
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Vztahy s kočkou Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: