KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

koupání koček - foto

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

koupete své kočky?
Jen to ne
61%
 61%  [ 8 ]
Jen když není zbytí
30%
 30%  [ 4 ]
Pravidelně
7%
 7%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 13

Autor Zpráva
Ajkaja
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: st 30.duben 2008, 13:57    Předmět: koupání koček - foto Odpovědět s citátem

Narazila jsem na krásné fotky mokrých chuďátek.

http://www.psoz.cz/index.php?pg=novinky&action=detail&uid=248

Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nuuna
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 30.duben 2008, 15:27    Předmět: Odpovědět s citátem

To ctvrty chudatko svym pohledem rika naprosto vse co si o tom koupani mysli.... Laughing

www.napomockockam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sava
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 30.duben 2008, 18:16    Předmět: Odpovědět s citátem

doufám, že nebudeme nikdy muset. chlupaté kometě - neovo indiánské jméno - jsme myli prdku, když měl průjem a to byl pohled pro bohy. pomáhal my s ním syn , oba jsme byli celí mokří, koupelna, chodba, obývák a kuchyně jakbysmet. šrámy na rukách jsme hojily dva týdny laughing6

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedmikraska
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: čt 01.květen 2008, 11:44    Předmět: Odpovědět s citátem

nas Sindibadko sedi niekedy vo vani, ked sa sprchujem Very Happy , ale nespliecham na nho vodu, to moj priatel len ked ho vidi na vani sediet, tak ho obleje Evil or Very Mad moje male chudiatko pribehne potom cele najezene, rr neskodi to nejak macickam, ked sa namocia? Alebo treba davt ppozor len na uska alebo ani to nie?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
midol
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 01.květen 2008, 17:05    Předmět: Odpovědět s citátem

My jsme vykoupali Rozárku, když jsme si ji jako nalezence přivezli, nestalo se nic. Lotrýska jsme taky vykoupali, protože děsně smrděl zverimexem a taky se nic nestalo. Zvládli to dobře. My, díky pracovním rukavicím držícího pracovníka taky Wink

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: