KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

KOŤÁTKO ŠKODA PLZEŇ k adopci
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Happy-endy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Udá se ŠÁŠA do dobrých rukou ?
ANO
36%
 36%  [ 4 ]
NE
0%
 0%  [ 0 ]
KDO VÍ
45%
 45%  [ 5 ]
NECHÁM SI JI
18%
 18%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
kocicky_info
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: út 04.srpen 2009, 11:22    Předmět: KOŤÁTKO ŠKODA PLZEŇ k adopci Odpovědět s citátem

našel jsem kočičku jelikož ale kočičky mám a furt jsem pryč nabízím tuhle kočičku k adopci ...kočička (koťátko) je čistotné nezablešené ...chodí na wc a je velice milé
dám ho do dobrých rukou nejlépe nekuřákům a tak abych se na něj v budoucnu mohl přijít podívat. Nejlepší by byla Plzeň kontaktovat mě můžete pomocí emalu nebo dalších vymožeností internetu.

Kočičce říkám ŠÁŠA

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Darya
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 04.srpen 2009, 11:39    Předmět: Odpovědět s citátem

A nechcete si ji nechat? když jste pořád pryč, tak by možná Vaše vlastní kočička ocenila kočičí společnost. Dvě kočky nejsou větší starost než jedna, věřte mi, naopak se spolu zabaví a vyhrajou. Pokud není Vaše původní kočička vyloženě nesnášenlivá, zkuste si koťátko po vyšetření na veterině a odparazitování nechat Wink

Kvíčenka - splašený deprivantek
Čeněček - nenasytné trdlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocicky_info
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: út 04.srpen 2009, 13:04    Předmět: Odpovědět s citátem

Né kočičky mám to fakt nejde > http://www.youtube.com/watch?v=XfmPB0sJhQ8 3 je moc a ještě se o ně stará někdo jiný to nejde v 1+1
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Darya
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 04.srpen 2009, 13:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se, přehlédla jsem se a myslela zprvu, že máte jen jednu kočku Smile
Tak zkuste kotě inzerovat i na inzertních severech, nebo i na webech některých ochotných soukromých útulků (myslím, že v tomto vychází vstříc Kočičí naděje a SOS Kočky Hodonín, ti by Vám kočičku na svůj web mohly vyvěsit).

kocicky_info
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: út 04.srpen 2009, 13:46    Předmět: Odpovědět s citátem

a je tři kočky málo nebo akorát ? Máme dvě ale třetí to už by byl cirkus.
Darya
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 04.srpen 2009, 14:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Záleží na tom, jak velký máte byt a jak aktivní a snášenlivé jsou Vaše dvě původní kočičky. Já mám dva roční kocoury a před měsícem k nim přibylo nyní asi 10 týdenní kotě, takže tři kočky v bytě 2+kk 40 m2, a vím, že je to moje maximum. Víc koček už bych sem nechtěla, bylo by to na jejich úkor..
Jinak řádí všichni tři, když je to popadne, ale nic tak hrozného nedělají - lítají a perou se. Zatím se snaší, tak snad to vydrží.

katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 04.srpen 2009, 14:47    Předmět: Odpovědět s citátem

kocicky_info napsal:
a je tři kočky málo nebo akorát ? Máme dvě ale třetí to už by byl cirkus.

Já myslím, že tři jsou tak akorát. Dokud jsem měla jen dvě, bylo mi někdy Samíčka líto, že si chtěl hrát, a Corry neměla náladu. Ve třech se vždycky nějak skontaktovali, s někým se honilo, s někým spalo, podle nálady. No a teď jsou čtyři: kočkám to vyhovuje, pro mě to taky není zátěž: vždycky se najde někdo, kdo se nechá mazlit, nebo kdo si se mnou jde lehnout, ale pro příbuzenstvo jsem exot. Uznávám, že čtyři kočky jsou lehce výstřední, ale měla jsem a budu mít velký byt, tak co! Teď jsem přechodně v 1+1, no, a taky to jde. Kočkám to aspoň nevadí, i když myslím, že větší výběh ocení. Vaše kočičky jsou roztomilé, a Šáša taky: černé kočky jsou ty nejkočkovatější! Přikrmuji a přimazluji sousedova černého Mikeše.

Tom
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 04.srpen 2009, 14:55    Předmět: Odpovědět s citátem

A jak se na Mikeše tváří domácí kočule ? Nežárlí ?

Antoine de Saint-Exupery
Malý princ
www.napomockockam.cz.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kocicky_info
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 05.srpen 2009, 14:01    Předmět: fotka 2 Odpovědět s citátem

přidávám fotku 2

Smutně koukám .... kdopak si mě veme ?

nico
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 05.srpen 2009, 15:29    Předmět: Odpovědět s citátem

No tady asi už nikdo. My jsme překočkované.
katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 05.srpen 2009, 15:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom napsal:
A jak se na Mikeše tváří domácí kočule ? Nežárlí ?

No, vyhání ho. Ony jsou v bytě a Mikeš za mnou chodí na sýpku, kde už pracuji, ale ještě nebydlím. Když ho donesu k bytu, nahrnou se ke dveřím, naježí se, Gilýsek většinou vyběhne a Mikeš před ním uteče. Je větší než oni všichni, ale bojí se jich. Nevím, jestli se kdy skamarádí - zatím ho živým jejich granulemi. Když jsem donesla pytel granulí, který ležel nějakou dobu na sýpce a zřejmě byl Mikešem cítit, Gily ho počůral - Crying or Very sad naštěstí zvenku.

Pida
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 06.srpen 2009, 1:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkuste dát kočičku do nabídky na www.sbazar.cz, to čte hodně lidí. A v případě, že se Vám nikdo neozve - o čemž velmi pochybuji, je možné kontaktovat plzeňské "kočičí" organizace Kočka mezi lidmi nebo Svoboda zvířat. Přeji Šíše krásný nový domov, tipuji dobu inzerce max. na týden, 14 dní... Tak dejte vědět, jak jste dopadli... Držím palce, P.
kocicky_info
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 06.srpen 2009, 15:40    Předmět: Odpovědět s citátem

situaci v jak Kočka mezi lidmi tak i Svoboda zvířat znám Šáša zatím je u mě jako v azylu Sbazar zkusím tam jsem to ještě nezkoušel
Daria Lysáková
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 06.srpen 2009, 17:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Takové rozkošné srdíčko na čumáčku jsem ještě neviděla love2 myslím tu vaši bílomouratou. Jinak Saša bych řekla je jemně prsklá želvinka. Krásné kočiny všechny tři. Razz

www.napomockockam.cz.
kocicky_info
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: ne 09.srpen 2009, 8:37    Předmět: fotka 3 Odpovědět s citátem

inzeráty podány dokonce i na blbý aukro uvidím .... vypadá to že v PO bude mít přesun do útulku už takhle dnes celý den bude doma sama (12h) a zítra celou noc (12h) Crying or Very sad

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Happy-endy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4
Přejdi na: