KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

KOŤÁTKO ŠKODA PLZEŇ k adopci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Happy-endy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Udá se ŠÁŠA do dobrých rukou ?
ANO
36%
 36%  [ 4 ]
NE
0%
 0%  [ 0 ]
KDO VÍ
45%
 45%  [ 5 ]
NECHÁM SI JI
18%
 18%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
Darya
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 24.září 2009, 9:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Toto opravdu nejsou útoky a je zcela normální, že kočky, které se navzájem neznají, budou několik prvních dní až týdnů po seznámení nervózní. Mně to chování na videu přijde úplně bezproblémové, jak dámy už napsaly výše.

Kvíčenka - splašený deprivantek
Čeněček - nenasytné trdlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lele
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 24.září 2009, 10:15    Předmět: Odpovědět s citátem

kocicky_info napsal:
Tak jsem se pokusil seznámit Šášorku s naší kočičí smečkou. Kačenka nic nedělala a ta potvůrka Šášorka na ní začala syčet a prskat a protože by to byla 3tí kočička rozhodnul jsem že Šáša prostě si nezaslouží do kočičí smečky vstoupit protože je mladší a to co je na videu by si dovolit neměla http://www.youtube.com/watch?v=pYfsOll1UeQ a zdá se mě že Kačenka z toho byla pěkně vynerovaná !!!

Koukala jsem ještě na vaše video Šmoulinky a Kačenky - máte super škrábadlo a strašně krásné kočičky (obzvlášť Šmoulinka mi láme srdce Smile ) Želvička by k nim krásně ladila Twisted Evil Však zkuste pár dní nechat kočičky pospolu, neházejte flintu do žita! Právě proto, že je Šáši mladá, je větší šance, že ji domorodé kočičky snáze přijmout. Kdybyste viděl, jak je to u nás... Adélka, která k nám přišla už jako dospělá, si ani po dvou letech nenašla cestu k naší Babetce, dodnes je jí trnem v oku Sad Zkouším teď Bachovky, ale moc si od toho neslibuju (navíc je musím aplikovat Babetce na kožich a ta si je z něj pak vztekle olizuje, ale jinak by to nepozřela Evil or Very Mad ) No a myslím jste i psal, že býváte málo doma? Aspoň budou mít kočičky o samotě ve třech víc podnětů k zábavě Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
blanka.b
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 24.září 2009, 10:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt naprosto normální "oťukávání" koček které se neznají. Útok vypadá naprosto jinak. Kdybyste zažil naší Anežku s Mišulkou, tak byste určitě mluvil jinak. Holky si musí udělat mezi sebou pořádek a jen jedna může být "kápo", ostatní se musí podřídit. Neměl byste to tak brzo vzdávat, držím palce Wink

Belluška a Lucinka *2009 - dvojčata
Sofinka *2015 čili Fofolka
rochele
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 24.září 2009, 10:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Nezlobte se na mě , že budu hnusná, ale na mě děláte dojem, že kočičku doma nechcete, že si hledáte důvody, proč ji dát pryč.
blanka.b
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 24.září 2009, 10:23    Předmět: Odpovědět s citátem

lele napsal:

Zkouším teď Bachovky, ale moc si od toho neslibuju (navíc je musím aplikovat Babetce na kožich a ta si je z něj pak vztekle olizuje, ale jinak by to nepozřela Evil or Very Mad )

Lele taky jsme dávali bachovky, když u nás byla Anežka. Nesmíte to vzdát brzy, musíte vydržet min. 3 měs. Já to kapala do vody a kočky nic nepoznaly, jsou prý bez chuti a zápachu, tak nevím. Každopádně u nás nikdo neprostestoval .... tedy myslím proti bachovkám Laughing . U Vás bude spíš problém ten, že to olíže z kožíšku najednou a ona by to měla vlastně pomalu upíjet celý den. Fakt je, že přesto že jsem si myslela, že je to na nic, tak když jsem bachovky vysadila, situace se ještě zhoršila.
Jestli by u Vás nebyl vhodnější Felliway do zásuvky?

lele
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 24.září 2009, 10:49    Předmět: Odpovědět s citátem

blanka.b napsal:
Lele taky jsme dávali bachovky, když u nás byla Anežka. Nesmíte to vzdát brzy, musíte vydržet min. 3 měs. Já to kapala do vody a kočky nic nepoznaly, jsou prý bez chuti a zápachu, tak nevím. Každopádně u nás nikdo neprostestoval .... tedy myslím proti bachovkám Laughing . U Vás bude spíš problém ten, že to olíže z kožíšku najednou a ona by to měla vlastně pomalu upíjet celý den. Fakt je, že přesto že jsem si myslela, že je to na nic, tak když jsem bachovky vysadila, situace se ještě zhoršila.
Jestli by u Vás nebyl vhodnější Felliway do zásuvky?

Blanko, tak ta naše směs je rozhodně s chutí i zápachem Smile Trošku mi to připomíná slabý bromexin! A Babetka vyčenichá vše. Když jsem se jim kdysi pokoušela vmísit Lavetu do vody (do fontány), ani se jí netkly! Takže kožíšek je jediná šance, jak do ní aspoň pár kapek dostat. Oni píšou, že by se mělo dávat 4 x 4 kapky, to je ale u nás nereálné... Rolling Eyes No a na Feliway slyším samé spíše rozpačité (v negativním smyslu) reakce, tak nevím... Uvidíme... Zas nijak tragické to u nás není, nebijí se, nešikanují se, ale byla bych ráda, kdyby se Babetka Adélce přestala obloukem vyhýbat a opouštět prostor, jakmile do něj kočička vstoupí...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daria Lysáková
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 24.září 2009, 10:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Na to, že se viděli poprvé, opravdu paráda. I když poprvé málokdy musí dobře napovědět. Zhruba taková reakce byla Jeník - Mařenka kde to postupem času dosáhlo celkem slušného třídního boje a zhruba taková reakce byla Jeník - kůťě, kterážto dvojice ze smečky je po 14 dnech nejsehranější dvojka, těžko říct. Chce to čas a trpělivost a nebát se. Kočičky to vycítí.
Jinak si myslím, že pán má právo se rozhodnout zda chce 2 nebo 3 kočky, ani v nejmenším bych mu nezazlívala, že si jí z jeho jemu dobře známých důvodu nechce nechat. Našel potřebnou kočku, vzal si jí domu a stará se o její nový kvalitní domov, co víc si přát? A kdoví jak to dopadne? cat cat cat Razz Silenced To si každý musí rozhodnout sám.

www.napomockockam.cz.
lele
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 24.září 2009, 11:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Daria Lysáková napsal:
Jinak si myslím, že pán má právo se rozhodnout zda chce 2 nebo 3 kočky, ani v nejmenším bych mu nezazlívala, že si jí z jeho jemu dobře známých důvodu nechce nechat. Našel potřebnou kočku, vzal si jí domu a stará se o její nový kvalitní domov, co víc si přát? A kdoví jak to dopadne? cat cat cat Razz Silenced To si každý musí rozhodnout sám.

Dario, to každopádně!! Já jsem jen někde četla, že k Šášorce už stačil docela přilnout, tak aby se jí zatím nevzdával jen z počáteční obavy, že by nemusela vycházet s ostatními kočkami Smile Když jim to spolu bude klapat, proč si nenechat i tu třetí? Samozřejmě není třeba nic lámat přes koleno Wink

rochele
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 24.září 2009, 11:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Ježiši já mu to přeci nezazlívám, jen říkám, že ji pocitově nechce. Naopak je hodný,že ji vůbec vzal domů,spousta lidí je ke kočkám na ulici hluchá a slepá.
kocicky_info
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 24.září 2009, 14:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se všem ...možná to na videu tak nevypadá ale Kačenka je doma domácí a myslím si že by si tohle Šášorka dělat neměla ... máme 1+1 a 3kočky je opravdu moc a víme jaké to bylo se Šmoulinkou než jí Kačenka přijala.2-3-4-5-6 měsíců čekat není lepší když se to Šáša dostane někam kde bude sama a budou mít na ní čas?
lele
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 24.září 2009, 14:54    Předmět: Odpovědět s citátem

kocicky_info napsal:
Omlouvám se všem ...možná to na videu tak nevypadá ale Kačenka je doma domácí a myslím si že by si tohle Šášorka dělat neměla ... máme 1+1 a 3kočky je opravdu moc a víme jaké to bylo se Šmoulinkou než jí Kačenka přijala.2-3-4-5-6 měsíců čekat není lepší když se to Šáša dostane někam kde bude sama a budou mít na ní čas?

možná neměla, ale je to úplně normální Wink Já když se dostanu mezi cizí lidi, taky prskám a jsem zlá Smile (ale já jsem sociopat Laughing ) Jen než je poznám lépe. A když se mi nelíbí, prskám i po letech Smile
Ale k věci: samozřejmě pokud se na tři kočičky necítíte a připadáte si s nimi v 1+1 (jen tak pro zajímavost, máte víc jak 35m2? Mně z toho našeho krcálku brzo klepne, věčně jsem od něčeho omlácená a kočky se mi smějí Evil or Very Mad ) stísněně a trápí Vás vzájemná nevraživost kočiček, nový domov pro Šášorku prospěje všem. Tak budu držet palce, ať jej co nejdříve najdete.

kocicky_info
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 08.říjen 2009, 7:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolik je na obrázků monitorů ?

blanka.b
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 08.říjen 2009, 8:54    Předmět: Odpovědět s citátem

že by 4? Wink

šáry
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 08.říjen 2009, 10:09    Předmět: Odpovědět s citátem

3 Smile

Murko *říjen 2007
Ňurko *asi podzim 2008
Jaguára *léto 2010
a šáry *v minulém tisíciletí
ivi.ik
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 08.říjen 2009, 10:17    Předmět: Odpovědět s citátem

na obrázku 4,v místnosti 3...

Aní. princezna.
Mášenka. bobánek
King Artur=Bibísek. mončičák
Čendíček...od 21.11.2009 v kočičím nebíčku
Benjí.. štěně narozené ve sklepě
http://www.britishwave.cz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Happy-endy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4
Přejdi na: